На сьогодні – член Асоціації бізнес-тренерів, консультантів та коучів України, магістр психології, ступінь МВА, автор 25 навчальних програм.

Олександр Терещенко

О себе

Вітаю, мої дорогі Друзі!


Мене звуть Олександр Терещенко. Я педагог, психолог, підприємець. Багато пройдено доріг, прожито чимало років, прочитано книг, але завжди мене захоплювало спілкування з людьми – про що вони думають, що роблять, на підставі чого приймають рішення, до чого це все призводить…


Нас вчили рахувати, обчислювати, знати про Всесвіт багато, але зовсім не вчили жити серед людей і залишатися Людьми. Мені пощастило провести тисячі консультацій, сотні тренінгів з питань міжособистісних відносин. Багато що вийшло: змінилися долі людей, збереглися сім’ї, діти ростуть в будинках, де панує тепло і затишок, батьки почали по – новому дивитися на життя і перспективу своїх рішень.


У професії з 1986 року. Це і Університет, і приватні компанії.
Працював у кращих медичних центрах України, чим дуже пишаюся. Є автором комплексної програми госпітального супроводу хворих, адже зустріч з хворобою і діагнозом – це дуже непростий етап у житті. З 2014 року консультую тих, хто був на війні. Це безцінний досвід.
З 2015 року живу і працюю у Варшаві. За цей час викладав психологію і соціологію в ряді навчальних закладів Варшави.
У 2017 році організував Центр Ефективної Комунікації, завданням якого є всебічна підтримка абітурієнтів у пошуку та вступі до навчальних закладів Польщі. Автор програми психологічної підтримки «Як вижити студенту в Польщі».
Війна в Україні змінила життя мільйонів людей. І моє теж.
З кінця лютого 2022 року – психолог-консультант в медичних центрах Варшави: питання військової імміграції, поствоєнний синдром, трансформація сім’ї, кризи відносин.
З березня – головний психолог міжнародного проекту The Orchid Island (Острів орхідей), в якому беруть участь фахівці з різних країн, в допомогу, постраждалих від військових дій.
У квітні 2022 був запрошений старшим референтом / тренером навчальних програм / психологом до Варшавського університету ім. Стефана Вишинського. Є співавтором програми « Уроки миру під час війни», присвяченої адаптації вчителів Польщі в роботі з дітьми з України. Активно працюю над Міністерською програмою з адаптації дітей з України в учбових закладах Польщі.


На сьогодні – член Асоціації бізнес-тренерів, консультантів та коучів України, магістр психології, ступінь МВА, автор 25 навчальних програм.Продовжую консультувати, зустрічатися з людьми, працювати.

Дипломи

Школа Консультирования Александра Терещенко

© teralex.com.ua. 2022 Все права защищены

Техническая поддержка и разработка сайтов bjgroupua@gmail.com